Odkrywca - warsztat z proaktywności

"Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia"
Ch. F. Kettering

Rozwój to zarówno wiedza, jak i kompetencje. Wiedzę możesz zdobyć i przyjąć, a kompetencje musisz trenować. Do tego dochodzą postawy – to one tworzą fundament naszego funkcjonowania. Praca nad postawami jest złożona, ale daje głębokie rezultaty, odmienia nasze życie i może oznaczać swoiste przekroczenie Rubikonu. Ekscytujące? Jeżeli jesteś gotów wyruszyć w poszukiwanie tego, co cię hamuje, a co wspiera w działaniu, odbyć ciekawe rozmowy i dla pożytku wziąć z tego tyle, ile zechcesz - zapraszamy na warsztat ODKRYWCA.

Celem warsztatu jest pobudzenie proaktywności, czyli postawy niezbędnej do szczęśliwego życia
i skutecznego zarządzania sobą.

Warsztat będzie realizowany metodami aktywnymi, tzn. angażującymi uczestników do współpracy
i czynnego udziału w ćwiczeniach. Będziemy pracować w tu i teraz, w dialogu, w oparciu o doświadczenia
i potrzeby grupy, a przy tym wszystkim świetnie się bawiąc.

Zapraszamy 15 maja 2013 r. w środę, od godz. 9:30 do 15:30 na ul. Marszałkowską 4 lok.4
ZAPISY TRWAJĄ!!! Zajęcia płatne - 80 zł.

Liczba miejsc ograniczona (grupa max. 15 osób)! Wymagane zapisy na:
karolina.marcinkowska@fundacja-arte.pl

Wszelkie informacje odnośnie szczegółów warsztatu prosimy kierować do trenera.

Marcin Tyrol
matyrol@gmail.com