Myśleć EKO-logicznie - wakacyjne warsztaty przyrodnicze dla młodych

Zapraszamy najmłodszych do udziału w wakacyjnych warsztatach przyrodniczych realizowanych w ramach projektu "Myśleć EKO-logicznie" współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy

Podstawowe informacje o warsztatach:

1.  Zajęcia kierowane są do dzieci warszawskich szkół podstawowych klas I-III

2. Zajęcia są bezpłatne zarówno dla odbiorców jak i Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej

3. Warsztaty odbywają się w terminach pracy Wakacyjnych Placówek Edukacyjnych

4. Zakres tematyczny warsztatów obejmuje zagadnienia z pogranicza nauk przyrodniczych, geograficznych, chemicznych i jest           dostosowany do wieku odbiorców. Zajęcia prowadzone są w atrakcyjny dla dzieci sposób, z wykorzystaniem takich metod               edukacyjnych jak: kreatywne zabawy, proste doświadczenia, obserwacje, zagadki i in.

5. Czas trwania jednego wydarzenia: ok. 2h.

6. Pojedyncza placówka edukacyjna może zgłosić chęć udziału w maksymalnie dwóch warsztatach.

7. Liczebność pojedynczej grupy uczestników nie może przekraczać 30 os.

Limitowana liczba warsztatów. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.