O Fundacji Statut Zarząd Fundacji Kontakt

W Warszawie jest MOC! - edycja II

 

 

W Warszawie jest MOC! - edycja II 


Drodzy uczniowie warszawskich szkół, 

próbując odnaleźć się w tej trudnej i nowej dla nas sytuacji spowodowanej epidemią COVID-19, zachęcamy Was do zmiany formuły realizacji Waszych pomysłów - z tradycyjnej na tryb online, wykorzystujący internetowe rozwiązania i narzędzia. We współpracy z Biurem Edukacji m.st. Warszawy przedłużamy termin realizacji zadania - do 31.12.2020 r. Tym samym zachęcamy Was do kreowania nowych pomysłów i składania wniosków o młodzieżowe mini granty.  


Nowy rok szkolny, nowe przygody, wyzwania, marzenia. Nowa jest także odsłona projektu "W Warszawie jest MOC!", dzięki któremu Fundacja ARTE pomoże Wam je spełnić! 

Pobierz Folder informacyjny Wiodąceym narzędziem projektu - jak w roku ubiegłym - jest system minigrantowego konkursu, pozwalającego wchodzącej w dorosłość młodzieży wykorzystać swój potencjał i stworzyć a następnie zrealizować unikatowe przedsięwzięcie, służące rozwojowi - zarówno młodzieży, lokalnego środowiska jak i miasta. Cel zatem jest prosty - wspieramy kreatywne i twórcze formy działania młodych ludzi; pomagamy w realizacji oddolnych inicjatyw; ułatwiamy włączanie młodego pokolenia w proces budowania innowacyjnego, przedsiębiorczego miasta stołecznego Warszawy. 

W jaki sposób? Poprzez udzielenie finansowego i organizacyjnego wsparcia dla grup zadaniowych - zespołów, złożonych z młodzieży szkolnej i Opiekunów - np. nauczycieli. Wszystko co musisz zrobić to zebrać odpowiedni zespół i zachęcić go do realizacji wspólnej inicjatywy, stworzyć pomysł na działanie i ubrać go w formę wniosku (projektu), wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy Fundacji Arte: konkurs@fundacja-arte.pl - i  po uzyskaniu pozytywnej decyzji Komisji Konkursowej, korzystając z oferowanego wsparcia -zrealizować swoją inicjatywę.

Ale zanim to nastąpi, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Konkursu, prezentowanymi na dalszych zakładkach niniejszej strony. 

 

POBIERZ BROSZURĘ  INFORMACYJNĄ

 

Razem pokażmy, że w Warszawie jest MOC!