Odkrywanie przedwojennej Warszawy - gra miejska i trasy piesze

Great Warsaw serdecznie zaprasza na grę miejską  „Odkrywanie Warszawy przedwojennej”.
Kiedy: 22 czerwca 2013
Start: 13.00
Zbiórka: plac Zbawiciela 2, (przy Kredyt Bank)- mapa
Wstęp wolny

Gra miejska ma na celu w zabawny i odkrywczy sposób przenieść  uczestników  gry  w czasie, po to aby mogli poczuć atmosferę Warszawy przedwojennej, która  była uznawana przed wojną za drugi Paryż.
Uczestnicy gry miejskiej odkryją ciekawostki miasta i mieszkańców Warszawy zaczynając od XX- lecia międzywojennego aż do XIV wieku.

Uczestnicy poznają:
- gwarę warszawską,
- ciekawostki  związane z przedwojennym imprezowaniem,
- słynne osoby dawnej Warszawy
-  i wiele innych ciekawostek

Kilkuosobowe zespoły będą  się ścigać ze sobą o to kto pierwszy dojdzie do mety. Na kartach gry będą podane  wskazówki, na których należy odgadnąć informacje gdzie iść i co zobaczyć. Najlepszy zespół otrzyma nagrodę główną, a pozostałe mają możliwość otrzymania nagrody specjalnej.

Prosimy o zapisy na grę na stronie https://www.facebook.com/events/369134979852904/

Sponsor nagród

Patroni medialni